WordPress.com

WordPress.com

Blog jak marzenie

Zalety

  • Wiele profesjonalnie wyglądających szablonów wyglądu do wyboru
  • Proste dodawanie widgetów do panelu bocznego
  • Przyjazny i przejrzysty interfejs
  • Możliwość łatwego przeniesienia naszej treści do innego serwisu

Wady

  • Niepełne polskie tłumaczenie
  • Nie możemy wklejać widgetów z JavaScriptem
  • Podpięcie własnej domeny możliwe za opłatą

Bardzo dobry
8

WordPress.com to serwis umożliwiający założenie za darmo bloga. Jest na tyle efektowny, że równie dobrze sprawdzi się jako strona domowa, wizytówka firmy lub osoby prywatnej.

WordPress.com to wersja online CMS-u blogowego Wordpress. Zamiast szukać hostingu, wgrywać pliki przez FTP, płacić za domenę i serwer, WordPress.com pozwala nam posmakować największych zalet platformy WordPress bez kłopotu i wydawania pieniędzy.

Na WordPress.com założymy profesjonalnie wyglądającego bloga. Mamy dostęp do kilkudziesięciu dopracowanych szablonów, które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i ogromną możliwością dostosowywania do naszych potrzeb. WordPress.com posiada wbudowany system statystyk i znakomity system antyspamowy Akismet.

Choć WordPress.com jest platformą blogową, to jest na tyle dopracowany, że równie dobrze może posłużyć nam do stworzenia profesjonalnie wyglądającej strony WWW. Korzystając z WordPress.com możemy tworzyć strony statyczne, które będą podstronami naszego serwisu.

WordPress.com to bardzo dobry wybór, jeśli chcemy stworzyć atrakcyjnie wyglądający blog lub stronę WWW zupełnie za darmo. Kiedy nasz twórczość okrzepnie, możemy łatwo przenieść naszą treść na własny serwer.

Najczęściej pobierane Blog na web-apps

Więcej
WordPress.com

Wypróbuj

WordPress.com

Opinie użytkowników o WordPress.com